Juniori 3 - Turneu Semifinal Feminin


Grupa I

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSM Bucuresti 5 5 0 0 151 83 68 3 0 2 0 6 4 10
2 CSS Bacau 5 4 0 1 128 112 16 1 0 3 0 2 6 8
3 CS Phoenix Baia Mare 5 3 0 2 122 119 3 1 0 2 0 2 4 6
4 CSS Targoviste 5 2 0 3 111 124 -13 1 0 1 0 2 2 4
5 CSS Dinamo Brasov 5 1 0 4 113 137 -24 0 0 1 0 0 2 2
6 CS Danubius Calarasi 5 0 0 5 0 50 -50 0 0 0 0 0 0 0

Grupa II

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea 5 4 1 0 137 97 40 3 0 1 1 6 3 9
2 ACS Pegasus Tg. Mures 5 3 1 1 144 115 29 1 1 2 0 3 4 7
3 LT Traian Vuia Resita 5 2 1 2 128 117 11 2 1 0 0 5 0 5
4 CS OK Sport Onesti 5 2 1 2 128 130 -2 2 0 0 1 4 1 5
5 LPS Slatina 5 2 0 3 108 103 5 1 0 1 0 2 2 4
6 ACS Transilvania Brasov 5 0 0 5 89 172 -83 0 0 0 0 0 0 0

Grupa III

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CS Chimia Rm. Valcea 5 5 0 0 151 105 46 3 0 2 0 6 4 10
2 ASC Corona 2010 Brasov 5 4 0 1 143 109 34 3 0 1 0 6 2 8
3 CS United Galati 5 3 0 2 138 131 7 2 0 1 0 4 2 6
4 HC Univ. FEFS Craiova 5 2 0 3 140 164 -24 2 0 0 0 4 0 4
5 ACS Unirea Dobroesti 5 1 0 4 140 134 6 1 0 0 0 2 0 2
6 HC Jimbolia 5 0 0 5 85 154 -69 0 0 0 0 0 0 -3*
Penalizari

* HC Jimbolia (-3pts neprezentare - rodcnh art 23.1.4)


Grupa IV

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 LPS Braila 5 4 0 1 141 110 31 3 0 1 0 6 2 8
2 CSS Dr. Tr. Severin 5 4 0 1 143 113 30 3 0 1 0 6 2 8
3 CSS 2 Baia Mare 5 4 0 1 144 118 26 3 0 1 0 6 2 8
4 LPS Iasi 5 1 1 3 120 139 -19 0 0 1 1 0 3 3
5 CSS 2 Bucuresti 5 1 1 3 92 131 -39 1 1 0 0 3 0 3
6 LPS Banatul Timisoara 5 0 0 5 108 137 -29 0 0 0 0 0 0 0
Important

* In urma omologarii rezultatelor turneului semifinal in conformitate cu art. 30.2.a din RODCNH situatia primelor 3 locuri este urmatoarea:

1. CSS Dr. Tr. Severin - echipa calificata in Turneul Final

2. CSS 2 Baia Mare - echipa calificata in Turneul Final

3. LPS Braila

Generated in: 37 ms; Memory is 0.630 Mb; Peak is 1.087 Mb;